معرفی شرکت

مهرگان آراد آرمه

شرکت مهرگان آراد آرمه فعالیت خود را از سال 1376 در ترمینال جنوب با عرضه انواع لاستیک های اتوبوسی شروع کرد. بعدها با گسترش و بهبود کار خود و با اخذ نمایندگی انحصاری لاستیک FALKEN  ژاپن به کار خود ادامه داد و و پس از 5 سال عرضه لاستیک های باری و سواری بار دیگر دست به گسترش کار خود زد و با تهیه مکان 2500 متری و سرویس سنتر مجهز توانست مکان اختصاصی فروش و خدمات خود را در جاده ساوه شاهراه ترانزیت ایران انتقال دهد. در آن زمان این شرکت با تاسیس دفتر خود در کشور امارات متحده عربی (دوبی) موفق به اخذ نماینگی انحصاری  لاستیک SONAR  ساخت کشور تایوان جهت عرضه در ایران، دوبی و کشورهای خاورمیانه شد. شرکت مهرگان آراد آرمه مفتخر است که توانسته در عرض 2 سال بیش از 20000 لاستیک سونار را در تمام نقاط کشور عزیزمان ایران به نماینده های خود عرضه کند. این شرکت با در اختیار داشتن سرویس سنتر مجهز می تواند به صورت حضوری به مشتریان خدمات ارائه کند. همچنین با وجود انبار 2500 متری خدمات پس از فروش بسیار خوبی را در جهت رفاه حال مشتری ارائه می دهد. تمام لاستیک های این شرکت دارای ضمانت رضایت مشتری به مدت 5 سال می باشند. این شرکت در سال 1394 موفق به تهیه انبار 30000 متری در شورآباد شد و تمام لاستیک های خود را در مکان بسیار مناسب و درون سوله نگهداری می کند.

همچینن این شرکت با مدیریت حرفه ای ، موفق به دریافت نمایندگی انحصاری لاستیک سونار تایوان Sonar، وینگود Wingood ،گرنلندر Grenlander ، ای پلاس APLUS و رپید RAPID کشور چین شده است. واردات لاستیک هایی با برند جی کی هند JK و وسن چین Wosen نیز از فعالیت های این شرکت می باشد. واردات و فروش اصلی شرکت، لاستیک سونار می باشد که سالهاست به سراسر نقاط ایران توزیع می شود. لاستیک سونار تایوان یک تولید کننده بزرگ لاستیک خودرو در جهان محسوب می شود که  دارای محصولات با مشخصات : PCR , 4X4, / SUV & LTV  می باشد.

طی دوره فعالیت 20 ساله گذشته، این شرکت توانسته اعتماد واطمینان مشتریان بازارمصرف را به خود جلب نماید، شرکت مهرگان آراد آرمه امروز مالک  3  showroom، ( اتاق نمایش ) 3 انبار، 1 انبار بزرگ در تهران- ایران با مساحت 30000 مترمربع دارای ظرفیت 400 کانتینر 40 فوت انواع  لاستیک است، همچنین این شرکت جهت ارائه خدمات پس از فروش، دارای یک مرکز خدماتی  اتوبوس و  کامیون در تهران است.

این شرکت در مدت 25 سال موفق به تهیه و عرضه ی برندهای SONAR,JK, ,SINGA, STALLION, O’GREEN, FLAMESTONE, WESTLAKE, WOSEN, GOOD YEAR, FALKEN, JOYROAD, SAFEMAX شده است.

شرکت مهرگان آراد آرمه پنجمین شرکت وارد کننده لاستیک درایران شامل لاستیکهای  باری، سواری، اتوبوسی و مرکز خدمات رسانی است و نیزدارای شبکه 150 مشتری دائم ازسراسر ایران است که این موفقیت بخاطر وجود تیمهای متخصص بازرگانی، فروش و بازاریابی است.