جوی رود (Joyroad)

معرفی شرکت

این شرکت در شهر دانجینگ واقع در استان شاندونگ چین قرار دارد و بعنوان شرکتی پیشتاز و تابعه ‌ای از گروه واندای چین که یکی از 500 واحد تجاری صنعتی ملی برتر در زمینه توانایی اقتصادی می‌باشد، فعالیت می‌کند.

فعالیت اصلی این شرکت، توسعه، تولید و فروش لاستیک‌های تی‌بی‌آر ، OTR رادیال، کامیون سبک و PCR می‌باشد. تأسیس آن در سال 2004 و با سرمایه ثبت‌شده 400میلیون یوان بوده و دارای بیش از 4میلیارد یوان دارایی ثابت و بالای 3500نفر نیرو(شامل اداری و کارگران) می‌باشد. با ظرفیت تولیدی سالانه 1.500.000حلقه تی‌بی‌آر، 30.000حلقه تایر OTR رادیال و 15.000.000حلقه تایر PCR، شرکت توانایی این امر را دارد تا لاستیک‌هایی با بیش از 300سایز و طرح را تولید نماید.

از زمان ایجاد شرکت، در تطابق با مفهوم  «اختصاصی کردن کارها = تخصص» و از طریق تقویت متقابل کنترل سیستم کیفیت و اجرای استراتژی تقویت واحد تجاری با ایجاد نام برند، شرکت توسعه‌ای پایدار و سالم را رقم زده و تبدیل به یک واحد تجاری در مقیاس بزرگ و مدرن شده است که در زمینه تولید و فروش لاستیک فعالیت داشته که مقیاس تولید و منافع اقتصادی آن در حوزه لاستیک چین، در سطح ملی، رتبه نخست را دارد.

با پشتیبانی قوی توسط گروه واندای چین، از طریق نوآوری مستمر و بهبود وضعیت شرکت در عرصه رقابتی، «گروه واندای شاندونگ» در تلاش است تا برندهای BOTO  و WANDA خود را به برندهایی مشهور در سراسر جهان در صنعت لاستیک تبدیل نماید.